O nas

Meblarstwo.pl jest nowatorskim projektem, dedykowanym podmiotom z branży meblarskiej oraz współtworzonym przez firmy z tej branży.

Posiadamy udokumentowane, bogate doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów w przedsiębiorstwach, zarówno poprzez usługi doradcze, pomoc w finansowaniu realizowanych przedsięwzięć, jak i rozwiązania informatyczne.

Zdobyta w praktyce gruntowna wiedza oraz zaobserwowane zapotrzebowanie rynkowe, skłoniły nas do wprowadzenia wypracowanych rozwiązań na grunt branży meblarskiej. Jako owoc naszych działań, przygotowaliśmy dla Państwa propozycję współpracy pozwalającą skorzystać z trudno dostępnego know-how.

Realizujemy obsługę polskich i zagranicznych firm, traktując ją jako swoją pasję. Szczegółowo zdiagnozowane Państwa preferencje są dla nas inspiracją do współpracy. Nie unikamy skomplikowanych wyzwań, chętnie stawiamy czoła wszelkim zadaniom i zaspokajamy nawet najbardziej wyszukane potrzeby rynku. Każda z naszych usług jest dopasowywana pod potrzeby oraz możliwości klienta, a także zgodna z przyjętą strategią firmy.

Jesteśmy nastawieni na realizację celów, potrafimy w skrupulatny, rzetelny i uczciwy sposób wytrwale dążyć do wykonania powierzonych zadań. Różnorodność posiadanych kwalifikacji, predyspozycji, doświadczeń oraz wiedzy pozwalają dążyć do zapewnienia wszechstronnej obsługi.

W efekcie, cechuje nas kreatywność, umiejętność strategicznego oraz analitycznego myślenia, zdolność do nawiązywania partnerskich relacji z klientami, znajomość mechanizmów funkcjonowania przedsiębiorstw, a przede wszystkim zapał oraz motywacja do pracy.

Nasza praca przynosi wymierne korzyści. Odpowiednio przygotowana firma u boku ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zwiększa szanse na pozyskanie finansowania, a wdrożone rozwiązania pozwolą Państwa firmie na jej dalszy rozwój.