Jak pracujemy

Naszych kontrahentów nie traktujemy szablonowo: każda nawiązana współpraca stanowi dla nas unikalne zadanie.

Doświadczenie wskazuje, że najlepsze rezultaty stanowią wynik długofalowej współpracy, a najlepsze rozwiązania biorą się z syntezy pojedynczych, nierzadko pozornie drobnych zmian. Dlatego też w ramach Meblarstwo.pl wytrwale dążymy do zgodności celów oraz do wspólnego wypracowywania strategii rozwoju firm.


Proces obsługi firm meblarskich obejmuje następujące etapy:

Analiza

Pierwszym etapem pracy naszych ekspertów jest identyfikacja potrzeb Klienta. Definiujemy istniejące słabe strony, nieefektywne obszary i zagrożenia.

Przeanalizowane i zebrane dane stanowią podstawę do opracowania propozycji rozwiązań.

Rozwiązanie

Dokładamy wszelkich starań, by propozycja zawierała wszelkie czynniki, które wyróżniają daną firmę oraz warunkują jej rozwój.

W działalności nie uznajemy szablonowych rozwiązań. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z naszych klientów posiada indywidualną sytuację i cele, które można osiągnąć wyłącznie przy użyciu działań sprecyzowanych w sposób spersonalizowany.

Opracowane wyniki naszych prac poddajemy weryfikacji, która pozwala wykluczyć zbędną wirtuozerię na rzecz praktycznego zaspokajania istniejących potrzeb, przy użyciu możliwie najprostszych i najwygodniejszych dla Państwa metod.

Wdrożenie

Po zatwierdzeniu specyfikacji, przyjętych przystępujemy do etapu wykonania usługi.

Terminy realizacji projektów uzależniamy od wyboru rozwiązania i specyfiki zlecenia. Nie stawiamy przed sobą ograniczeń w postaci „czasu pracy od-do”, ani nie stosujemy przeformalizowanych procedur w kontakcie z klientami. Jesteśmy stale do Państwa dyspozycji. Wszystko po to, by wprowadzić usprawnienia rzetelnie i na czas.

Kontrola

Nasza obsługa nie kończy się na wykonaniu zadania. Zdajemy sobie sprawę, iż każda zmiana wymaga utrzymania, serwisu, kontroli oraz niezbędnych modyfikacji i dalszego wsparcia.

Zadowolenie i rekomendacje od klientów z którymi nawiązaliśmy długotrwałe relacje, utwierdzają nas w przekonaniu o słuszności naszej misji i stanowią motywację do systematycznego rozwoju proponowanych rozwiązań.